EUROIMPEX

Ostatní

D.P.S.

www.dps-srl.it

 

Společnost DPS pro nás zajišťuje především speciální produkty, které plastikářský průmysl vyžaduje. Hlavním zaměřením je sekvenční vstřikování, včetně externích jednotek a také atypické průtokoměry. Mimo jiné jsme schopni nabídnout tahače jader a další speciální aplikace.

 

 

Rotfil

www.rotfil.com

 

Specialisté z Rotfilu nám dodávají topná tělesa, patrony, zástrčky – konektory, termočlánky, regulátory teploty a další. Řadu výrobků máme skladem v české republice a jsme tedy schopni reagovat velmi rychle na Vaše požadavky.

 

 

Steer

www.steerworld.com

 

Steer oslovujme v případě potřeby našich zákazníků pro speciální segmenty kompandaučních linek a ostatní atypické produkty, převážně pak pro extruzní linky.

 

 

S.T.Soffiaggio Technica S.r.l.

www.st-blowmoulding.com

 

Vzhledem k častým dotazům po speciální vyfukovací technologii jsme přidali do našeho portfolia společnost ST. Ta v Itálii vznikla už v roce 1980 a hlavně v počátku těžila ze zkušeností MOI, která byl průkopníkem těchto produktů a v mnoha zemích pak určoval vývoj speciálního vyfukování. Těšíme se na spolupráci a věříme, že uspokojíme náročnost zákazníku z tohoto segmentu.